Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

200 EUR

VEIKKO AALTONA (1910-1990): "Amaryllis"
signerad och daterad 1982, olja på duk, ca 81x65 cm

519000

2018-02-09