Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MICHELANGELO MEUCCI (Florence, 1840-1809): (2) Stilleben med fåglar, signerade M Meucci, olja på pannå, oval ca 49x39 cm
Oramade
519005
2018-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här