Byrå Louis XVI-stil

Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil
Byrå Louis XVI-stil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, 2 lådor, fanerad med olika träslag, delvis rotfaner, skiva i sten, höjd ca 74, 78x44 cm

Slitage, nyckel saknas, märken

519018

2018-02-09