Landskapsmotiv oljemålning

Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad L Leroux, olja på duk, ca 39x61 cm

Mindre tryckskada o fläckar

519028

2018-02-09