MARJATTA TAPIOLA
Klubbat för:
3 310 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Marjatta Tapiola (1951-). Skalle på rött.
A tergo sign. 2017. Tusch, akryl och olja på duk 48x33 cm.
519040
2018-02-18