Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

62 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Flanörer, Stockholm, signerad och daterad Jolin November 1928, olja på duk, ca 33x41 cm

519042

2018-02-09