Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, omkring 1680): Damporträtt, olja på duk, ca 83x70 cm, monterad i senare ram
Proveniens: Huseby Gård, familjen Stephens
519044
2018-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här