Matservis Ekberg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARVID EKBERG, "Wexiö guld", matservis, 44 dlr, Gustafsberg, flintgods, bestående av 12 djupa tallrikar, 13 mattallrikar, 5+8 assietter, såsskål, 4 uppläggningsfat samt kopp med fat
slitage, skador, nagg
519060
2018-02-16