Matservis Ekberg

Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg
Matservis Ekberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARVID EKBERG, "Wexiö guld", matservis, 44 dlr, Gustafsberg, flintgods, bestående av 12 djupa tallrikar, 13 mattallrikar, 5+8 assietter, såsskål, 4 uppläggningsfat samt kopp med fat

slitage, skador, nagg

519060

2018-02-16