Spegel 1800-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1800-tal, förgylld med polerat guld och slagmetall, silverfolierat glas, 169 x 142 cm
Kuntoraportti
Smärre sprickor och dekorbortfall, ursprungligen tavelram
519082
Päivämäärä:
2018-02-10