Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1800-tal, förgylld med polerat guld och slagmetall, silverfolierat glas, 169 x 142 cm

Kuntoraportti

Smärre sprickor och dekorbortfall, ursprungligen tavelram

519082

Päivämäärä:

2018-02-10