Berlockarmband 18 k guld
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERLOCKARMBAND, 18 k guld, bismarcklänk, Anetoft & Persson, Stockholm, 1963, med berlocker, mestadels 18 k guld, bl at en träsko och en fotball, längd ca 19 cm, totalvikt ca 19,8 g
Bruksslitage, mindre repor
519084
2018-02-11