Berlockarmband 18 k guld

Berlockarmband 18 k guld
Berlockarmband 18 k guld
Berlockarmband 18 k guld
Berlockarmband 18 k guld
Berlockarmband 18 k guld
Berlockarmband 18 k guld
Berlockarmband 18 k guld
Berlockarmband 18 k guld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERLOCKARMBAND, 18 k guld, bismarcklänk, Anetoft & Persson, Stockholm, 1963, med berlocker, mestadels 18 k guld, bl at en träsko och en fotball, längd ca 19 cm, totalvikt ca 19,8 g

Bruksslitage, mindre repor

519084

2018-02-11