Bordspendyl Frankrike nyrokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BORDSPENDYL, Frankrike, nyrokoko, 1800-talets slut, patinerad och förgylld brons, höjd ca 38 cm

Urtavla skadad med otydlig signatur. Nyckel och pendel medföljer.

519088

2018-02-09