IVAR MORSING

IVAR MORSING
IVAR MORSING
IVAR MORSING
IVAR MORSING
IVAR MORSING
IVAR MORSING

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

Ivar Morsing (1919-2009) Gubbar.
Sign. Olja på pannå 22x20 cm.

519095

2018-02-14