SVEN X:ET ERIXON

SVEN X:ET ERIXON
SVEN X:ET ERIXON
SVEN X:ET ERIXON
SVEN X:ET ERIXON
SVEN X:ET ERIXON
SVEN X:ET ERIXON

Klubbat för:

55 EUR

Utropspris

150 EUR

Sven X:et Erixon (1899-1970) Åsna.
Sign. Litografi, 3/50, 35x27 cm.

519104

2018-02-14