Bordsplateau senempire

Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire
Bordsplateau senempire

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPLATEAU, senempire, Frankrike 1800-tal, förgylld och mörkpatinerad brons, etikettmärkt Rivierre, kvicksilverfolierat glas, höjd 5, diameter 28 cm

Smärre slitage

519105

2018-02-10