VAPPU ROSSI

VAPPU ROSSI
VAPPU ROSSI
VAPPU ROSSI
VAPPU ROSSI
VAPPU ROSSI
VAPPU ROSSI

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

150 EUR

Vappu Rossi (1976-), "Newborn".
Sign. 2012. Litografi, 5/15, 37x43 cm.

519112

2018-02-18