Bordspendyl 1800-talets första hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, urtavlan märkt Gaston Jolly a Paris, mahognyfanerat fodral, höjd 30,5, 19 x 16,5 cm

Urtavlan med skador och lagningar, fodralet omarbetat och kompletterat, nyckel och pendel saknas

519113

2018-02-10