Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Compostion, signerad och numrerad 23/75, färglitografi, stämpel Erker Presse, St. Gallen, bladmått ca 75x55,5 cm

519126

2018-02-26