Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Gravier, 1971, signerad och numrerad Tapies 60/75, färgetsning med relieftryck, bladmått ca 63x90 cm,
LITTERATUR: Galfetti 272
I svart ram, smärre hanteringsveck, fläckar
519136
2018-02-26