Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem

Klubbat för:

7 000 SEK

8 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Gravier, 1971, signerad och numrerad Tapies 60/75, färgetsning med relieftryck, bladmått ca 63x90 cm,

LITTERATUR: Galfetti 272

I svart ram, smärre hanteringsveck, fläckar

519136

2018-02-26