Lars Norrman färglitografi
2018-02-09
519139
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Kvinnor på strand, ur serien "Kvinnor, kvinnor" utgiven 1975, signerad Lars Norrman, färglitografi, 34/40, bladmått ca 42x65 cm, ej inramad
Ej inramad