Toilettebord Karl Johan

Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTEBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, mahogny, på lejontassar, nyckelbössning i ben, höjd 76, med spegel 137, 90x40 cm

Lösa delar, skador, slitage

519147

2018-02-09