Bordslampor förgyllda

Bordslampor förgyllda
Bordslampor förgyllda
Bordslampor förgyllda
Bordslampor förgyllda
Bordslampor förgyllda
Bordslampor förgyllda
Bordslampor förgyllda
Bordslampor förgyllda

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, empirestil, fot i förgylld brons, total höjd med skärm ca 47 cm

Omgjorda från ljusstakar, senare skärmar

519167

2018-02-09