Marianne von Munchow ryamatta

Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE VON MÜNCHOW, ryamatta, Svensk Hemsöljd, signerad MvM, ca 200x140 cm

Slitage, fläckar, några fransar saknas

519177

2018-02-12