Skålar och träslev 1800-tal

Skålar och träslev 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal
Skålar och träslev 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 4 st, TRÄSLEV, 1800-tal, allmoge, diameter 22-27,5 cm

Skador, torrsprickor

519191

2018-02-10