Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Exposición Aparicions, 1982, signerad och numrerad Tapies 15/99, edition Joan Prats, Barcelona, färglitografi på Guarropapper, bladmått ca ca 76x55 cm,

LITTERATUR: Galfetti 873

I svart ram

519204

2018-02-26