Byrå ek 1900-talets mitt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, teak, 1900-talets mitt, Skaraborg, tre dörrar med bakomliggande hyllplan och lådar, höjd ca 118, 156x43 cm
Bruksslitage, repor och fläckar, nyckel finns att hämta vid utlämningsdisken
519221
2018-02-10