Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG LINDBERG, relief, komposition med skålkvinna och flaskman, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Från Konsum Stockholm 1972 samt gåvomärkning, keramik, ca 27,5x26 cm
519224
2018-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här