Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG, relief, komposition med skålkvinna och flaskman, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Från Konsum Stockholm 1972 samt gåvomärkning, keramik, ca 27,5x26 cm

519224

2018-02-09