Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Perfil, 1987, signerad och numrerad Tapies 23/99, färgetsning med carborundum, bladmått ca 56 x 76 cm
LITTERATUR: Galfetti 1127
I svart ram
519230
2018-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här