Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Perfil, 1987, signerad och numrerad Tapies 23/99, färgetsning med carborundum, bladmått ca 56 x 76 cm

LITTERATUR: Galfetti 1127

I svart ram

519230

2018-02-26