Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
15 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Forma Blanca, 1988, signerad och numrerad 28/99, färgetsning med carborundum, bladmått ca 56x75,5 cm
Kuntoraportti
I svart ram
519236
Päivämäärä:
2018-02-26