Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem

Klubbat för:

15 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Forma Blanca, 1988, signerad och numrerad 28/99, färgetsning med carborundum, bladmått ca 56x75,5 cm

Kuntoraportti

I svart ram

519236

Päivämäärä:

2018-02-26