Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Flicka jagande fjäril, signerad Jenny Nyström, akvarell på papper, 32,5 x 18 cm

519239

2018-03-12