Fotogenlampa empirestil

Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil
Fotogenlampa empirestil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, empirestil, 1900-talets början, förgylld brons på stensockel, elektrifierad, total höjd ca 66 cm

Smärre slitage, mindre nagg på sockel, avklippt sladd

519252

2018-02-23