Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
HERRBETRJÄNT samt. TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, gulmetall, märkta Rörmekano I Skånes Fagerhult, höjd 108 respektive 182 cm
Smärre beläggningar, bruksslitage
519263
2018-02-10