Herrbetjänt och tamburmajor

Herrbetjänt och tamburmajor
Herrbetjänt och tamburmajor
Herrbetjänt och tamburmajor
Herrbetjänt och tamburmajor
Herrbetjänt och tamburmajor
Herrbetjänt och tamburmajor

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

HERRBETRJÄNT samt. TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, gulmetall, märkta Rörmekano I Skånes Fagerhult, höjd 108 respektive 182 cm

Smärre beläggningar, bruksslitage

519263

2018-02-10