Michelin plåtskylt

Michelin plåtskylt
Michelin plåtskylt
Michelin plåtskylt
Michelin plåtskylt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHELIN PLÅTSKYLT, ca 1960-tal, litograferad plåt, märkt "Michelin X M+S radial"", Made in France, ca 80x60

Ytskador

519264

2018-02-10