Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Noir et blanc, 1981, signerad och numrerad Tapies 36/50,
Sockerakvatint och carborundum tryckt i två färger, . Editerad av Galerie Lelong, Paris, bladmått ca 63 x 90 cm
LITTERATUR: Galfetti 792
I svart ram
519267
2018-02-26