Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD, spegeln sengustaviansk Stockolmsarbete, konsollbordet i sengustaviansk stil, gråmålad med blåmålade detaljer, höjd ca 196x75, konsolbordets höjd ca 59 82x33 cm

Krackelering i spegelns färg, röda fläckar i konsolbordet, allämänt slitage i bägge

519276

2018-02-10