Bord nyrenässans

Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans
Bord nyrenässans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, nyrenässans, 1800-tal, 2 delar, halvmåneformat, vitmålat, svarade ben, diameter ca 116 cm, höjd ca 76 cm

Slitage, avskavd färg, fläckar

519286

2018-02-23