Antoni Tapies En samlares hem

Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem
Antoni Tapies  En samlares hem

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Fregoli, plate 9, 1969, signerad och numrerad Tapies 10/100
färglitografi, Editerad av Sala Gaspar, Barcelona, bladmått ca 56x77 cm
LITTERATUR: Galfetti 219

I svart ram, gulnader, bristningar i marginalen

519288

2018-02-26