Antoni Tapies En samlares hem
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien,1923-2012): Fregoli, plate 9, 1969, signerad och numrerad Tapies 10/100
färglitografi, Editerad av Sala Gaspar, Barcelona, bladmått ca 56x77 cm
LITTERATUR: Galfetti 219
I svart ram, gulnader, bristningar i marginalen
519288
2018-02-26