Miniatyrer 1900-talets första hälft

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRER, 2 st, 1900-talets första hälft, signerade, damporträtt resp Ludvig I av Bayern, ca 6,5x5,5 cm

519290

2018-02-10