Carl Abraham Rothsten hans art oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877), hans art:Parklandskap, monogramsignerad och daterad -82, olja på duk, 64x91 cm

Lagning, krackeleringar

519292

2018-02-10