Francois Chereau kopparstick

Francois Chereau kopparstick
Francois Chereau kopparstick
Francois Chereau kopparstick
Francois Chereau kopparstick

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRANCOIS CHEREAU (1680-1729): "Renaud et Armide", B. Picart, kopparstick, ca 50x45 cm

PROVENIENS: a tergo "Ur ambassadör Wilhelm Winthers samling, Säro"

Slitage, fläckar, bitvis bortnött pappersmassa

519315

2018-02-10