Ring 18 k guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
RING, 18 k guld, efter antik förlaga, öppen ringskena, stämplad Greece 750, diameter ca 17 mm, vikt ca 10,1 g, tillhörande bok "Metamorphoses" medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage
519330
Päivämäärä:
2018-02-11