Ring 18 k guld

Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld
Ring 18 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

RING, 18 k guld, efter antik förlaga, öppen ringskena, stämplad Greece 750, diameter ca 17 mm, vikt ca 10,1 g, tillhörande bok "Metamorphoses" medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage

519330

Päivämäärä:

2018-02-11