Rehnberg Book Hagberg Strandqvist

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORRLANDS NATION GRAFIKMAPP, innehållandes 4 st serigrafier, signerade av Max Book, Rune Hagberg, Margareta Rehnberg, Kjell Strandqvist, numrerad 79/150, bladstorlek 70x50 resp 50x70 cm

Oramade, Rehnberg med hörnveck

519333

2018-02-11