Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999), "Den Omålade Duken", signerad Bror Ingemar, olja på duk, 63x75 cm
Proveniens:
Prins Eugens Waldemarsudde 12/3-25/4 1993
519339
2018-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här