Bror Ingemar Fröberg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999), "Den Omålade Duken", signerad Bror Ingemar, olja på duk, 63x75 cm

Proveniens:
Prins Eugens Waldemarsudde 12/3-25/4 1993

519339

2018-02-10