Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kustklippor, signerad W v Gegerfeldt, olja på duk, a tergo med etikett från Åmells Ram- och konservatorateljé, ca 65x94 cm

519351

2018-02-10