Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (född 1914-1979): Fjällmotiv med fors, signerad Kjell, olja på pannå, ca 68x47 cm

Smärre krackeleringar, färgbortfall

519358

2018-02-10