Anneli Furmark väggobjekt

Anneli Furmark väggobjekt
Anneli Furmark väggobjekt
Anneli Furmark väggobjekt
Anneli Furmark väggobjekt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNELI FURMARK (född 1962): Ladan, signerad och daterad på baksidan Anneli Furmark 1994, bemålat väggobjekt, ca 33x42 cm

Föremålet visas på Nybrogatan 32, Stockholm, 8-12 feb
Utlämning sker i Magasin 5 i Frihamen, Stockholm,
fr o m 14 feb

Smärre kantskador

519366

2018-02-11