Anneli Furmark väggobjekt
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNELI FURMARK (född 1962): Ladan, signerad och daterad på baksidan Anneli Furmark 1994, bemålat väggobjekt, ca 33x42 cm
Föremålet visas på Nybrogatan 32, Stockholm, 8-12 feb
Utlämning sker i Magasin 5 i Frihamen, Stockholm,
fr o m 14 feb
Smärre kantskador
519366
2018-02-11