Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
PER JULIUS (född 1951): "Nordingrå, Höga Kusten", signerad P. Julius, akvarell, ca 23x15,5 cm
UTSTÄLLD: Sommar vernissage, Sörvinge Gullvik 2005
519369
2018-02-10