Per Julius akvarell

Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

PER JULIUS (född 1951): "Nordingrå, Höga Kusten", signerad P. Julius, akvarell, ca 23x15,5 cm

UTSTÄLLD: Sommar vernissage, Sörvinge Gullvik 2005

519369

2018-02-10