Bordsspegel
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSSPEGEL, (tidigt 1900-tal), skuren dekor i form av kyssande amoriner, draperi samt akantusblad, fasseterat spegelglas höjd ca 44 cm.
Avslag på draperiknutarna, en medföljer lös, nagg och slitage.
519387
2018-02-14