Bordsspegel

Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSSPEGEL, (tidigt 1900-tal), skuren dekor i form av kyssande amoriner, draperi samt akantusblad, fasseterat spegelglas höjd ca 44 cm.

Avslag på draperiknutarna, en medföljer lös, nagg och slitage.

519387

2018-02-14