Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): Hästar i idyllisk stallmiljö, monogramsignerad och daterad C.F.K.54, olja på duk, 30 x 37 cm.
smärre krackelyrer
519402
2018-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här